Něco o našem Penzionu

Penzion je dvoupodlažní s celkovým počtem 19 lůžek. V přízemí naleznete veškeré zázemí, pokoje se pak nalézají v prvním patře.

K dispozici jsou tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové pokoje
- dva 3-lůžkové pokoje
- jeden 4-lůžkový pokoj
- jeden 5-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (2-lůžkovou a 3-lůžkovou)

Celý penzion je nekuřácký!

Všechna lůžka v objektu jsou samostatná, dle potřeby je lze spojit do dvoulůžka. V každém pokoji najdete také stůl s židlemi a televizi se satelitním příjmem. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V okolí Ostružné můžete objevovat různé turistické stezky a cíle, oblíbená je například trasa Ostružná - Paprsek - Smrk - Ramzová nebo Ostružná - Červenohorské sedlo - Praděd - Karlova studánka. Dětem uděláte radost návštěvou Faunaparku Lipová a Vy si odpočinete v lázních Dolní Lipová a Lipová-lázně. V létě si naplánujte výlet na koupaliště v Jeseníku (13 km) a Termály Losiny (23 km) Vás přivítají během celého roku. V zimě se o Váš volný čas postarají lyžařská střediska JONAS PARK (400 - 800 m od penzionu), Ramzová, Kaste a Petříkov přímo v Ostružné.

Pokud se během své dovolené dobře ubytujete, budete si moci bezstarostně užít příjemného prostředí tohoto horského střediska. A právě o to se postará Penzion Na mlýně. Těšíme se na vaši návštěvu!

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!