Vybavení a služby

TV se SAT

Na každém pokoji TV se satelitem.

WI-FI

WI-FI připojení k internetu uvnitř i na zahradě.

Zábava pro všechny

Minifotbálek, kulečník, šipky, stolní a karetní hry.

Gril, ohniště a bazén

Venkovní posezení, gril a ohniště na zahradě. V létě je k dispozici bazén se slanou vodou.

Prostorná lyžárna

Místnost vyhrazená nejen pro odkládání lyží i s vysoušeči lyžařských bot.

Vybavená kuchyně

Kompletně vybavená kuchyň, lednice, konvice, mikrovlnka, kávovar Nescafé, toastovač.

  • V penzionu se nachází prostorná společenská místnost s jídelním sezením, televizí, stolním fotbalem a minikulečníkem. Její součástí je také kompletně vybavená kuchyň se dvěma čtyřplotýnkovými sporáky a elektrickými troubami. K dispozici jsou také tři lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar Nescafé, toastovač, nádobí a další potřebné vybavení.
  • V exteriéru penzionu využijete zejména v létě venkovní posezení s grilem, ohniště a venkovní bazén. Děti si vyplní volný čas hrou na prolézačkách, houpačce a trampolíně. Pro hosty je k dispozici místnost vyhrazena pro odkládání lyží i s vysoušeči lyžařských bot. Po dohodě lze využít garáž pro bezpečné odložení kol nebo parkování motorek. Parkoviště pro 6 aut je zajištěno přímo u objektu.
  • Zastávka autobusu vzdálená od penzionu 30 metrů. Vlak - velmi dobré spojení z celé České republiky. Vzdálenost stanice (rychlíkové) 300 metrů. Obchod v těsné blízkosti penzionu. Výborná restaurace SKILAND 50 m přes cestu.. Rodinný pivovar Cestář 450 m.
© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!